Ordezkaritza Organo Gorena

Eskola kontseilukideak

GURASOEN ORDEZKARIAK/ REPRESENTANTES DE LAS FAMILIAS IRAKASLEEN ORDEZKARIAK/REPRESENTANTES DEL PROFESORADO
2 URTERAKO (7ko taldea)/2 AÑOS 2 URTERAKO/ PARA 4 AÑOS
Arantza Ezpeleta Xabi González
Rakel Perea Feli González
Eloy F. de Labastida Koro Martínez
Susana perea Inés González de Matauco
Zuriñe Martínez de Osaba Saioa Pla
Diego Sagastuy 4 URTERAKO/PARA 4 AÑOS
Erika Ordóñez Yonatan Marrero
4 URTERAKO (8ko taldea)/4 AÑOS Alaitz Larrañaga
Iratxe Sáez de Viteri Marta Martínez
Iñaki Zulueta Itsaso Carlos de Bergara
Rosa Alijarte Rakel López
Amaia Campillo ORDEZKOAK/SUPLENTES
Karmele Rekondo  
Judith San José  
Jone Zugasti  
Leire Aguirre L 1
ORDEZKOAK/SUPLENTES Elena Goitia
Leticia Ruiz UDALA
Carmen Mateo Itziar Fernández de Mendiola
Ainhoa Izco  

 

TALDEKIDEAK

GURASOAK/FAMILIAK: Guztira 15. IRAKASLEAK/PROFESORADO Guztira: 10
1.TALDEA: 7 Kide 2 urtetarako Hauteskundeak: 2018 1.TALDEA: 5 Kide 2 urtetarako Hauteskundeak: 2018
2. TALDEA: 8 kide 4 urtetarako Hauteskundeak: 2020 2. TALDEA: 5 kide 4 urtetarako Hauteskundeak: 2020
Ordezko          

BATZORDEAK

1.IRAUNKORRA/PERMANENTE

Irakasleak

Eva Maria Ortega

Kepa Martinez de Albeniz

Joseba Astola

Familiak

Arantza ezpeleta

Amaia Campillo

Judith San José

Udala

Itziar Fernandez de Mendiola

2.EKONOMIKOA/ECONÓMICA

Irakasleak

Eva Maria Ortega

Kepa Martinez de Albeniz

Familiak

Iñaki Zulueta

Diego Sagastuy

Udala

Itziar Fernandez de Mendiola

3.SEGURTASUNA-HIGIENEA/ SEGURIDAD E HIGIENE

Irakasleak

Eva Maria Ortega

Lourdes Bikuña

Familiak

Rakel Perea

Susana Perea

Karmele Rekondo

4.BEHATOKIA/ OBSERVATORIO DE CONVIVENCIA CONVIVENCIA

Irakasleak

Eva Maria Ortega

Joseba Astola

Familiak

Erika Ordoñez

Jone Zugasti

Iratxe Sáez de Viteri

5.JANTOKIA/ COMEDOR

Irakasleak

Eva Maria Ortega

Leo Igartua

Familiak

Rosa Alijarte

Zuriñe Martínez de Osaba

Leire Aguirre

 

6.GARRAIOA/ TRANSPORTE

Irakasleak

Eva Maria Ortega

Familiak

Eloy Fernandez de Labastida

Rakel Perea

Rosa Alijarte