Ordezkaritza Organo Gorena

Eskola kontseilukideak

GURASOEN ORDEZKARIAK IRAKASLEEN ORDEZKARIAK
4 URTERAKO (7ko taldea) 4 URTERAKO
Arantza Ezpeleta Xabi González
Rakel Perea Feli González
Eloy F. de Labastida Joseba Gallastegi
Susana perea Inés González de Matauco
Mascha Snoijinik Saioa Pla
Diego Sagastuy 2 URTERAKO
Erika Ordóñez Edith Gongueta
2 URTERAKO (8ko taldea) Amaia Iturriaga
Rosa Alijarte Maixa Aramburu
Maider Azkarraga Edurne Abasolo
Alaitz Larrañaga Lourdes Bikuña
Estíbaliz Galarreta ORDEZKOAK
Iñaki Zulueta Lurdes Aguirregabiria
Jesús Lorenzo Nerea Otazua
Joseba Erramun Etxebarria Enrike Arnaiz
Leticia Ruiz L 1
ORDEZKOAK Elena Goitia
Amaia Campillo UDALA
Jone Zugasti Itziar Fernández de Mendiola
Natalia Perea  

 

TALDEKIDEAK

GURASOAK: Guztira 15. IRAKASLEAK Guztira: 10
1.TALDEA: 8 Kide 2 urtetarako Hauteskundeak: 2016 1.TALDEA: 5 Kide 2 urtetarako Hauteskundeak: 2016
2. TALDEA: 7 kide 4 urtetarako Hauteskundeak: 2018 2. TALDEA: 5 kide 4 urtetarako Hauteskundeak: 2018
      Ordezko: 3 2 urtetarako Lehentasuna izan dute behin betikoek.

BATZORDEAK

1.IRAUNKORRA/PERMANENTE

Irakasleak

Eva Maria Ortega

Kepa Martinez de Albeniz

Joseba Astola

Familiak

Arantza ezpeleta

Maider Azkarraga

Udala

Itziar Fernandez de Mendiola

2.EKONOMIKOA/ECONÓMICA

Irakasleak

Eva Maria Ortega

Kepa Martinez de Albeniz

Familiak

Iñaki Zulueta

Diego Sagastuy

Udala

Itziar Fernandez de Mendiola

3.SEGURTASUNA-HIGIENEA/ SEGURIDAD E HIGIENE

Irakasleak

Eva Maria Ortega

Lourdes Bikuña

Familiak

Rakel Perea

Susana Perea

4.BEHATOKIA/ OBSERVATORIO DE CONVIVENCIA CONVIVENCIA

Irakasleak

Eva Maria Ortega

Joseba Astola

Iñaki Fernandez de Pinedo

Familiak

Estibaliz Galarreta

Erika Ordoñez

Jesus S. Lorenzo

Mascha Snoijink

5.JANTOKIA/ COMEDOR

Irakasleak

Eva Maria Ortega

Leo Igartua

Iñaki Fernandez de Pinedo

Familiak

Joseba Etxebarria

Rosa Alijarte

 

6.GARRAIOA/ TRANSPORTE

Irakasleak

Eva Maria Ortega

Familiak

Eloy Fernandez de Labastida

Leticia Ruiz

Rakel Perea