Lan-taldea

HAUR HEZKUNTZA  EDUCACIÓN INFANTIL

Taldea  Grupo Tutorea   Tutor
2 urte A SAIOA PLA 
2 urte B ARANTZAZU ZELAIA 
Jantokia eta Laguntza  Comedor y apoyos

GARBIÑE VAZQUEZ 

HH 2 URTE laguntza   Apoyo 2 años AMAIA BEITIA 
3 urte A EVA ORTEGA 
3 urte B IDOIA DE LA FUENTE  / OLAIA ORIVE 
4 urte A INES GONZALEZ DE MATAUCO  / LORENA MORENO 
4 urte B JOSEBA ASTOLA  / LEIRE BOLAÑOS
5 urte A IZASKUN ETXABE 
5 urte B KORO MARTINEZ / LEIRE BOLAÑOS
HH laguntza   Apoyo Ed. Infantil                   MARTA RUIZ DE AZUA  eta ALEX GARCÍA                                                                                                                                                   

LEHEN HEZKUNTZA  EDUCACIÓN PRIMARIA

Taldea    Grupo Tutorea  Tutor
1. A JULEN EROSTABE 
1. B ANE ARREGUI                                                                
2. A BEATRIZ VALENCIA 
2. B ASIER SANTANA 
3. A ENERITZ MONASTERIO 
3. B IRAITZ GARMENDIA 
4. A FELI GONZÁLEZ / XABI ARRIZABALAGA 
4. B IRAIDE GAZTELURRUTIA 
5. A LEIRE GUERRERO 
5. B MAIDER AZKARRAGA 
6. A ION EGURROLA 
6. B JAIONE AGIRRE 
6. D                     FILO REMEDIOS        

 IRAKASLE ESPEZIALISTAK   PROFESORADO ESPECIALISTA

Arloa    Área Irakaslea   Profesor/a
Ingelesa    Inglés MIKEL ARNAIZ                                                                   
Ingelesa    Inglés                                     TERESA ALONSO 
Gorputz Hezkuntza   Educación Física YONATAN MARRERO   eta XABI ARRIZABALAGA 
Musika   Música GARAZI  FERNÁNDEZ                                                                                                                                                                       
HIPI   PRL                                                  AINHOA NÁJERA 

BERARIAZKO ZEREGINAK    FUNCIONES ESPECÍFICAS

Berrikuntza arduraduna  Responsable Innovación  XABIER VERDUGO eta JOSEBA ASTOLA                                                                                                                                                                                 
Jantoki-arduraduna  Responsable comedor EDURNE ABASOLO 

LAGUNTZA ETA AHOLKULARITZA   ASESORAMIENTO Y APOYO ESPECÍFICO  

Arloa   Área Irakaslea    Profesor/a
Aholkularia     Consultora IXIAR REKONDO                                                                                                                                                                                                                
Pedagogia terapeutikoa Pedagogia terapéutica EDITH GONGUETA (1/2)
OLAIA ORIVE  (1/2)
Pedagogia terapeutikoa  Pedagogia terapéutica MIREN ETXEBERRIA 
Pedagogia terapeutikoa  Pedagogia terapéutica JOSEBA ALONSO
*Logopeda JULEN CORTABARRIA 
*Logopeda T.E.A. IRAIDE AKORDARREMENTERIA
*Fisioterapeuta ANA BELEN SANZ 

ZUZENDARITZA-TALDEA    EQUIPO DIRECTIVO 

Zuzendaria    Directora ALAITZ LARRAÑAGA                                                                                                                           
Ikasketa-burua     Jefa de estudios MAITANE ETXEBERRIA 
Idazkaria    Secreteria RAKEL LOPEZ 

IRAKASLEAK EZ DIREN LANGILEAK    PERSONAL NO DOCENTE  

Hezkuntza laguntzarako espezialistak   Especialistas de apoyo educativo
Hezitzailea   Educadora ARANTZA PINEDO 
Hezitzailea   Educadora IRANTZU LOPEZ 
Hezitzailea   Educadora AINARA ALONSO 
Hezitzailea   Educadora OLATZ ISACELAYA                                                                 

 

Administrazio-zerbitzuko langileak     Personal de administración y servicios
Atezaina. Conserje. Dantzari EMILIO                                                                                                                                                 
Atezaina. Conserje. Iturritxu ELENA GOITIA